Prisijungti prie savo Google Analytics paskyros ir kai sukursite savo parduotuvės profilį nukopijuokite google analytics sekimo kodą į šį laukelį." id="input-google-analytics" class="form-control">

Green Alga Pellets

Šios peletės yra aukšto įsisavinamumo bei atraktyvumo, turinčios iki 8% riebumo ir 35% proteinų.Jų sudėtyje yra proteinai iš jūros dumblių Spirulina, aukštos kokybės žuvų produktai, augalinės kilmės proteinai, jūros gėrybių ekstraktai, Betainas. Šių atraktorių dėka žūklavietė tampa ilgai patraukli ir lankoma žuvų. Jos lėto tirpumo, tinka naudoti viso sezono metu. Absorbavusios vandenį nesubyra, ilgai islaiko minkštos pagalvėlės formą.

7mm, 10mm -1,5 kg. fasuotė

GLM, Red Fish, Squid Strawberry Pellets

Per tuos keturis metus ištobulinau “boosterinių” granulių rūšis ir apsiribojau “favoritinėmis”.Šioje vietoje taip sakant mano nuomonė sutapo su žvejų poreikiu turėti padidinto atraktyvumo, greičiau už kitas “dirbančias”, pritaikytas tam tikroms pašarinėms varžybų ar žūklių programoms konstruoti granules. Jos labia gero įsisavinamumo, gerų proteininių rodiklių ir atraktyvumo. Labai gerai absorbuoja vandenį paskleisdamos maistinį stiprų signalą potencialiems žūklavietės lankytojams, gerai laiko formą, išbrinkę padidėja 2-2,5 karto. Vandens temperatura mažai įtakoja savybes, tinka deriniuose su kitomis mūsų granulėmis. Esame atlikę atraktyvumo bei patrauklumo bandymus su jomis pas žuvų uždarose talpose augintojus. Rezultatai stulbinantys. Nors bandomos žuvys buvo reproduktoriai įnoringai besilaikantys savo mitybos tvarkaraščio bei įtariai žiūrintys net į savo šešėlį, tačiau net ir netinkamu jiems ėsti laiku mūsų granules dugno tikrai nepasiekdavo… Taigi pries ruošdamiesi į žūklę būtinai pasidomėkit planuojamų naudoti granulių paskirtimi ir kilme. Neužmirškit, jog gamintojams būtina nurodyti granulių paskirtį bei techninius jų duomenis.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Squid Strawberry Pellets

  • Prekės kodas: PESQS
  • Ar turime: Sandėlyje
  • 5,80€

  • Be mokesčių: 4,79€

Turimi variantai