Prisijungti prie savo Google Analytics paskyros ir kai sukursite savo parduotuvės profilį nukopijuokite google analytics sekimo kodą į šį laukelį." id="input-google-analytics" class="form-control">

Pristatymas

Visas prekes pristato kurjerių tarnyba Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu.

Prieš pristatant prekes kurjeris, užsakyme nurodytu telefonu atsiųs SMS pranešimą su nurodytu siuntos numeriu ir planuojamu pristatymo laiku. Pranešime nurodytu telefono numeriu susisiekus su kurjerių tarnyba ir nurodžius siuntos numerį galite pakoreguoti pristatymo adresą. Taip pat, jei pristatymo adresas yra didžiuosiuose miestuose* pasirinkti Jums patogesnį pristatymo laiką.

SVARBU: Jei pageidaujate atsiskaityti grynais prekių pristatymo metu, užsakymo įvykdymas gali užtrukti iki 10 darbo dienų.

Tuomet kai prekės pristatomos iš sandėlių užsienyje, pristatymas trunka apie 10-14 dienų. Jei prekė pristatoma pagal spec.užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai, tačiau maksimali pristatymo trukmė paprastai neviršyja 3-4 savaičių. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Tikslesnis terminas yra nurodomas kiekvienos prekės kortelėje.Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

DĖMESIO Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti Atsiskaitydami grynaisiais pinigais, prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Didieji miestai: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena

*PASTABA: tik miestui priklausantys adresai. Netaikoma priemečio ar rajono adresams.