Prisijungti prie savo Google Analytics paskyros ir kai sukursite savo parduotuvės profilį nukopijuokite google analytics sekimo kodą į šį laukelį." id="input-google-analytics" class="form-control">

Apie Mus

1999 metais buvo įkurtas pirmasis Lietuvoje klubas, vienijantis žvejus, žvejojančius didžiuosius karpius ir buvo pavadintas Visuomeninis žvejų klubas „KARPIS“.

Pagrindiniai klubo tikslai yra populiarinti karpių žūklę, žūklės kultūrą ir tradicijas Lietuvoje, propaguoti gamtosaugos idėjas, rengti žūklės varžybas ir garbingai atstovauti komandą, klubą ir savo šalį aukščiausio rango varžybose Lietuvoje ir užsienyje.

Tiems tikslams įgyvendinti klubas išsinuomojo Ilgio ežerą, Druskininkų savivaldybėje, Grūto kaime. Vėliau, nuo 2006 metų, ežero nuoma mėgėjiškai žūklei buvo pakeista į leidimą naudoti žūklės plotus, o nuo 2008 metų įgavo statusą licencinės žūklės organizavimui mėgėjiškos žūklės įrankiais ir būdais.

Ilgametės karpių žūklės, sportinės karpių žūklės varžybų metu sukaupta patirtis . Kruopščiai atrinktos sudedamosios dalys. Pagamintų masalų testavimas įvairiomis žūklės sąlygomis. Kokybei užtikrinti mes naudojame keletą testavimo priemonių, tai tokios kaip masalų bandymas įvairiomis žūklės salygomis, tiek oro, tiek skirtingų ežerų, jų dugno.

Žinoma skirtingo ežero, skirtingi karpių maitinimosi įpročiai. Beto naujus masalus, pirmieji visada ištestuoja Lietuvos ir užsienio šalių profesionalai žvejai, kurie pateikia savo rekomendacijas bei pastebėjimus.

Ir tai leidžia leidžia mums gaminti aukščiausios kokybės pašarus, skirtus būtent karpių žūklei.